BANDOLEROSI Forum

You are new to the site BANDOLEROSI.
You will find that our community is very friendly.

BANDOLEROSI Forum
Bandolerosi On VimeoBandolerosi On Google+Bandolerosi On TwitterBandolerosi On FacebookBandolerosi On YouTubeBandolerosi On Skype

Babina Reka

Delite
Bandolero
Administrator
Administrator

Broj poruka : 383
Datum rođenja : 22.01.1970
Datum upisa : 08.09.2012
Godina : 47

Babina Reka

Počalji  Bandolero taj Pet Sep 28 2012, 13:59

Vikend je pred nama.... pa evo jednog predloga ako nemate ceo dan na raspolaganju a biste se negde provozali!! Babina reka. jesss
Bila je to Subota 07.Maj 2011. Ekipa iz Novog Sada na čelu sa dragim prijateljem Dane Dedom i mi Bandolerosi. Dogovorena vožnja je do Lalajka u Lazarevac! Najzad da se upoznamo! Oni će dalje na Rajac a mi...šmrc....zbog posla nazad u BG!

Zborno mesto dogovorili Dane Deda i ja. Groblje Orlovača!!!! si lud E stvarno je mesto za skupljanje.... :haha: Nakon upoznavanja dogovorismo se gde ćemo praviti prvu pauzu. Pošto je put dug onda da stanemo u Stepojevcu. Taman fino za one koji su ogladneli i one koji hoće da popuše koju!

Pauza je izgledala ovako....

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pošto smo se okrepili i odmorili vreme je i da se krene dalje. Zborno mesto gde ćemo se naći sa Lalajkom je pumpa u Lazarevcu! Morate priznati da je ovaj dogovor bolji nego onaj sa početka priče.
Nakon par minuta stiže i on!!! Lale glavom i bradom na svom prelepom BMW R1100GS. Vedar i nasmejan!
Palo je upoznavanje i oduševljenje sa svih strana. E sad pošto smo malo u stisci sa vremenom brzo smo morali da se dogovorimo gde ćemo dalje. Prvo kod Dušanovog prijatelja a posle toga negde na kafu.
Mi ćemo posle kafe nazad za BG...šmrc...a oni dalje put omiljenog nam Rajca.
Svi smo se složili kao jedan..... s' tim što Lalajko predlaže da ako već nemamo vremena da svraćamo do njega kući, moramo da vidimo Babinu reku. Etno selo nekih desetak kilometara dalje!!! Hvala ti Lale! Od tebe se ništa manje nije moglo ni očekivati! I baš kao što si rekao prelepa je i bilo bi nam žao da je nismo posetili.

Šta je Bandoleri ovde bilo toliko smešno ne mogu da se setim, ali se smeše i Dane i Lale!

Domaćini i gosti!

Put do Babine reke odličan, dan sunčan. Mi nasmejani i veseli pa šta ćete više jesss

Ekipa je čista desetka ! jesss

Babina reka se nalazi u selu Trbušnica, na putu Aranđelovac-Lazarevac. Ušuškana u prirodni ambient, posetiocima oduzima dah. Poseduje jezero, na kome možete pecati, uživati u šetnjama pored njega ili , iz prelepog restorana, odmarati posmatrajući odsjaj na njegovoj površini... Pored jezera protiče potok u narodu poznat kao BABINA REKA, po kome je ovaj kompleks dobio ime. Restoran je urađen tako, da gde god da sednete vaš pogled na okolinu će biti očaravajući, sa jedne strane možete posmatrati jezero i šumu, a sa druge strane vaše uživanje upotpuniće velika fontana. "Meni" restorana je raznolik, ponuda jela je velika, a porcije obimne i ukusne.

Evo i jedne od mnogih zanimljivosti...

Ja oduševljen pogledom...

Obratite pažnju na naziv ulice to clue

Šta se dalje dešavalo kada smo mi otišli nemamo pojma. Da li su momci nastavili put Rajca ili su ostali u ovom divnom ambientu, u svakom slučaju nama je bilo super!

Veliki pozdrav za ekipu od Bandolerosa! bye

Evo malo i pokretnih slika....

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sada je Pet Avg 18 2017, 20:28