BANDOLEROSI Forum

You are new to the site BANDOLEROSI.
You will find that our community is very friendly.

BANDOLEROSI Forum
Bandolerosi On VimeoBandolerosi On Google+Bandolerosi On TwitterBandolerosi On FacebookBandolerosi On YouTubeBandolerosi On Skype

Novi izgled foruma ?

Delite
Bandolero
Administrator
Administrator

Broj poruka : 383
Datum rođenja : 22.01.1970
Datum upisa : 08.09.2012
Godina : 47

Novi izgled foruma ?

Počalji  Bandolero taj Pon Okt 08 2012, 22:28

Aj sad nea pošto iz raznoraznih izvora do mene doprŠe informacije kako nam je forum komplikovan za registrovanje i nepregledan tjst nije jednostavan za rukovanje msmmm predlažem u cilju omasovljenja i zadovoljenja širokih narodnih masa, da se isti uprosti. Skidajte ove zelene i plave štangle pa da se ondaK svi raspišemo.
Kad se već nešto čačka po izgledu, mogao bi i baner da se promeni...
da turimo neke slike sa žurki i tako to ... ali stvarno
Ide zima, četir zida... mislite o tome slina to clue
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Broj poruka : 28

Re: Novi izgled foruma ?

Počalji  BANDOLEROSI taj Sre Okt 10 2012, 11:13

Tražili ste - gledajte !
Izgled foruma je maksimalno uprošćen. Vremenom će se doterati još neki detalji kao npr. dugmići navigacije, biće dodati novi smajlići....
pozdrav bye
Preddrag
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Broj poruka : 438
Datum rođenja : 06.06.1965
Datum upisa : 10.09.2012
Godina : 52

Počalji  Preddrag taj Sre Okt 10 2012, 12:07

Pa.. OK je. Nedostaje mi malo onog "smeka". Ali verovatno je to sve stvar navike. Ako je sve u funkciji omasovljavanja podrzavam... iskreno ali stvarno Wink jesss
Preddrag
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  Preddrag taj Sre Okt 10 2012, 12:09

Nego, da li postoji neka mogucnost da se slike postavljaju sa svog racunara? Meni je postavljanje slika na nacin koji sada funcionise malo vise smorno. jes vala Question
Nataly
Older member

Broj poruka : 474
Datum rođenja : 09.02.1974
Godina : 43

Počalji  Nataly taj Sre Okt 10 2012, 12:22

Gde su dugmici za lajkovanje, kako sad kad me nesto odusevi a mrzi me da pisem post da lajkujem :haha: :haha: :haha: Vrati, vrati, vrati !!!
Preddrag
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  Preddrag taj Sre Okt 10 2012, 12:34

Pazi stvarno ih nema. Shocked Podrzavam Nataly. Vrati Lajk!!!
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  BANDOLEROSI taj Sre Okt 10 2012, 13:01

Vraćeni lajkovi jesss
Bandolero
Administrator
Administrator

Počalji  Bandolero taj Sre Okt 10 2012, 14:26

Preddrag ::Nego, da li postoji neka mogucnost da se slike postavljaju sa svog racunara? Meni je postavljanje slika na nacin koji sada funcionise malo vise smorno. jes vala Question
Ta opcija postoji, klikneš na ovo dugmence i podigneš sliku sa kompjutera, kopiraš link i ubaciš u dugmence pored (desno) jesss

[You must be registered and logged in to see this image.]
Preddrag
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  Preddrag taj Sre Okt 10 2012, 14:36

Jel to moglo i pre ili...sam ja sa slikama totalni...? Ili sam procitao u FAQ:
"Mogu li slati slike?
Slike možete zaista prikazati u vašim porukama. Ipak trenutno nema mogućnosti da pošaljete sliku direktno na board. Morate linkovati sliku koja postoji na javno dostupno web serveru, npr. [You must be registered and logged in to see this link.] Ne možete linkovati slike koje se nalaze na vašem PC-u (osim ako nije javno dostupan server) niti slike koje se nalaze iza authentifikacionih mehanizama, npr. hotmail ili yahoo sandučići, šifrom zaštićeni sajtovi, itd. Da biste prikazali sliku koridtite ili BBKod [img] tag ili odgovarajući HTML (ako je dozvoljeno)."
i shvatio to tako.
Preddrag
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  Preddrag taj Sre Okt 10 2012, 15:01

Mislio sam direktno sa PC-a, bez ,recimo, Image Shacka-a i sl. Kapiras?
Nataly
Older member

Broj poruka : 474
Datum rođenja : 09.02.1974
Godina : 43

Počalji  Nataly taj Sre Okt 10 2012, 18:00

Jeeeee, hvala za lajkove jesss jesss jesss

Jos jedna molba, moze li da bude neka druga boja foruma a da ne bude ova bolnicko plava... please Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mina
Old member

Broj poruka : 42
Datum rođenja : 04.11.1984
Godina : 32

Počalji  Mina taj Sre Okt 10 2012, 19:00

Jeeeej konachno mi nisu sitna slova i necu oslepeti trazeci dugme koje treba da stisnem ! :haha: jeee
Meni je super ovako, jedino se potpuno slazem s Natashom da se mozda ubaci opcija josh koje boje foruma... bye
Bandolera
Administrator
Administrator

Broj poruka : 736

Počalji  Bandolera taj Sre Okt 10 2012, 22:42

Daaaaa....bravo moje drage....hoćemo narandžastu na primer! jeee jesss

Hi,hi.... pozdrav
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  BANDOLEROSI taj Čet Okt 11 2012, 01:25

Preddrag ::Jel to moglo i pre ili...sam ja sa slikama totalni...? Ili sam procitao u FAQ:
"Mogu li slati slike?
Slike možete zaista prikazati u vašim porukama. Ipak trenutno nema mogućnosti da pošaljete sliku direktno na board. Morate linkovati sliku koja postoji na javno dostupno web serveru, npr. [You must be registered and logged in to see this link.] Ne možete linkovati slike koje se nalaze na vašem PC-u (osim ako nije javno dostupan server) niti slike koje se nalaze iza authentifikacionih mehanizama, npr. hotmail ili yahoo sandučići, šifrom zaštićeni sajtovi, itd. Da biste prikazali sliku koridtite ili BBKod [img] tag ili odgovarajući HTML (ako je dozvoljeno)."
i shvatio to tako.
FAQ instrukcije su napisane po default-u. U principu postoji mogućnost podizanja fajlova direktno sa kompjutera ali je storage space zanemarljiv jer je ovo besplatan skin kao i hosting foruma. Mislim da je smešno aktivirati image space storage od svega 20Mb.
Opcija za imageshack hosting u prozoru tekst editora je aktivna od početka rada foruma. Možda nisi obratio pažnju.

Što se boje foruma tiče, možete glasati u ovoj temi - Boja foruma?
Bandolero
Administrator
Administrator

Počalji  Bandolero taj Čet Okt 11 2012, 02:07

Mina ::Jeeeej konachno mi nisu sitna slova i necu oslepeti trazeci dugme koje treba da stisnem ! :haha: jeee
Meni je super ovako, jedino se potpuno slazem s Natashom da se mozda ubaci opcija josh koje boje foruma... bye
Meni slova sada sitnija nego ranije, jedino su dugmići čitljiviji jesss a i pregledniji je forum što jes jes jes vala
Što se fotografija tiče ja ih već nekoliko godina podižem na Picasu
Bandolera
Administrator
Administrator

Broj poruka : 736

Počalji  Bandolera taj Čet Okt 11 2012, 07:56

One poen from Dizni za - Narandžastu! sunny cheers

Preddrag
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  Preddrag taj Čet Okt 11 2012, 17:07

BANDOLEROSI ::
Preddrag ::Jel to moglo i pre ili...sam ja sa slikama totalni...? Ili sam procitao u FAQ:
"Mogu li slati slike?
i shvatio to tako.
FAQ instrukcije su napisane po default-u. U principu postoji mogućnost podizanja fajlova direktno sa kompjutera ali je storage space zanemarljiv jer je ovo besplatan skin kao i hosting foruma. Mislim da je smešno aktivirati image space storage od svega 20Mb.
Opcija za imageshack hosting u prozoru tekst editora je aktivna od početka rada foruma. Možda nisi obratio pažnju.

Što se boje foruma tiče, možete glasati u ovoj temi - Boja foruma?

Jasno mi sada. Nisam ni razmisljao previse. jesss
Preddrag
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  Preddrag taj Uto Dec 11 2012, 19:35

Da ne otvaram novu temu u "problemi sa forumom" mislim da mogu to da pitam i ovde.
Jel i kod vas lajkovanje nesto "zeza"? Lajkujem neke postove, a ostane zapamcen samo prvi lajk. Odjavim se i ponovo prijavim, mogu jos jedan, i tako. Znaci ne mogu da lajkujem vise postova pri jednom prijavljivanju. To se dogadja vec neko vreme. confused
Bandolero
Administrator
Administrator

Počalji  Bandolero taj Uto Dec 11 2012, 23:33

Evo ja sada probao i radi normalno, nisam do sada primetio da je bilo nekih problema.
Mora da je do tvojih smajlića bye Ne može i jedno i drugo HIHI
Šalu na stranu meni radi normalno, aj ostali javite se po ovom pitanju da vidimo ima li još neko isti problem.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Preddrag
BANDOLEROSI
BANDOLEROSI

Počalji  Preddrag taj Uto Dec 11 2012, 23:44

Pazi, upise se lajk, i prvi, i drugi i treci... Medjutim kada izadjem sa te teme i ponovo se vratim kao da nisam lajkovao drugi, treci...post. Razumes? Onda se izlogujem, ponovo ulogujem upamtio je samo lajkovanje prvog posta. One druge nije. Tako nije bilo. Ma kod mene je sa racunarom zona sumraka. HIHI

Sponsored content

Počalji  Sponsored content

Sada je Pet Avg 18 2017, 20:27